Tired of all

24. april 2014 at 8:41 | Dreamer |  Diary
Je mi zima .
Je mi horúco .
Páli ma mráz .
Klepem sa .
Od bolesti v žalúdku .
Už nechcem cítiť únavu . . .
Ja to ďalej nezvládnem .
Myslela som si, že to zvládam .
Ale nie .
Bolia ma kosti .
Mám kŕče v nohách .
Motá sa mi hlava .
Bolí ma brucho .

Už nechcem hladovať . Mám pocit, že spravím ešte 50 krokov a odpadnem . Nemôžem ani hýbať nohami, pretože do nich dostávam kŕče .
Vážne mi to stojí za to ??
Prečo nemôžem byť proste šťastná ?? Prečo robím pre seba viac ako všetky dievčatá v mojom okolí, a aj tak vážim 63kg/170cm??
Watafak ??
 


Comments

1 neweresth neweresth | Web | 24. april 2014 at 9:10 | React

Každý na tohle má názor. A myslím si, že není důvod k tomu se trápit a hladovět. Možná chceš slyšet podporu ve stylu, drž se  a budeš mít to, co chceš, ale myslím, že tohle není správná cesta. Když prostě cítíš takovou neschopnost, nemá cenu se takhle trápit. Všechno chceš čas a hladovka je jedna taková "rychlokvaška" a dát se na takovýhle styl "hubnutí", má spíš víc negativních následků než pozitivních. Člověk by se měl naučit si sám sobě rozumět. Ano, nikdy nebudeme spokojení s tím jak vypadáme, sama to znám, ale další bolest není nutná a žádoucí. Musíš se usmát, neřešit. Nejhorší věc, co může člověk udělat se ohlížet třeba za názory ostatních, kteří kritizují, ale ti mají taky svůj problém. Naučit se pochopit samu sebe. Věřím, že každý má na to vzchopit. Stačí najít správnou cestu, někoho, kdo ti pomůže se se sebou vyrovnat. Na světe nejsi sama. Je to o tom zkoušet a hledat. Věřím, že to zvládneš a pochopíš. Jsi prostě jedinečný člověk. A věřím v osud, takže je všechno takové jaké má být. Snaž se si sama sobě udělat radost, a ne bolest. Bude Ti líp. Když si vezmeš cvičení, vyplaví se ti endorfíny a navíc děláš něco pro sebe a to není zbabělost. Hodně štěstí kočko!

2 Olja:) Olja:) | Web | 24. april 2014 at 20:04 | React

Mě fakt děsí jak se skoro každá druhá holka dneska trápí kvůli váze.Opravdu to nechápu .. jestli chceš potěšit měřím skoro stejně jako ty a vážím o dost víc :) a neřeším to :) protože pokud si nepřijdeš tlustá tak tlustá nejsi. A pokud přijdeš tak také zřejmě nejseš protože nezáleží na váze ale na tom jak vypadáš. Váha může být vysoká i kvůli tomu,že máš třeba těžké kosti :) nehladov. je to děs .. moje kamarádka z anorexie měla a pořád má velké problémy na celý život. Nestojí to za to :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement